• Na razprodaji!
Hey Joe! Štetka na holenie - Doublestripe

Hey Joe! Štetka na holenie Doublestripe

Luxusná štetka na holenie od Hey Joe!, ktorá ti dodá pocit jedinečnosti počas holenia.

Opis

Hey Joe! Štetka na holenie - Doublestripe

Premium kefka na holenie od HEY JOE! Je štetka vyrobená z vysokej kvality a jemnosti. Starostlivo ručne vyrobené a opracované z prírodných štetín.

Štetiny, ktoré sa používajú na štetku Hey Joe! pochádzajú z chlpov Tejón Blanco, ktorý patri medzi druh jazvečíka. Pre štetku na holenie sa odoberá srsť len z dvoch bielych pásov jazveca, ktoré sú pomerne nezvyčajné. Pružnosť chlpov/ štetín je mierne tuhšia ako pružnosť strieborného jazvečíka.

Štetka z je navrhnutá s výškou štetín 24mm a bohatou hustotou, ktorá holiaci produkt šikovne napení. Poskytuje dokonalý zážitok z holenia aj vďaka jej elegantnej rukoväti zo slonovinovej lesklej živice, ktorá poskytuje protišmykové držanie a jej hliníkový základ s niklovou zliatinou jej dodáva výnimočnú váhovú rovnováhu.

Výroba tejto štetky nie je na úžitok pre samotného jazveca, pretože sa mu v lese zvieratká smejú, že ma oholený chrbát. :D :D

Tehnične lastnosti

Krajina pôvodu
ES
Štetiny
Jazvec
Rúčka
Živica
CHVO1
1BN0
CHVO2
1BP5
CHVO3
2VS0
Použitie
Holenie

Reviews

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.