Bluebeards Revenge Kamencový blok
Bluebeards Revenge Kamencový blok
Bluebeards Revenge Kamencový blok
Bluebeards Revenge Kamencový blok

Bluebeards Revenge Kamenec po holení

Podráždená pokožka či drobné ranky po holení nie sú nič, s čím by si kamenec neporadil. Kamenec je prírodná cesta, ako dať pokožku po holení do poriadku.

Opis

Jedinečný kamencový blok pre skutočných mužov

Ak máš podráždenú kožu po holení (také tie spálené miesta po žiletke) alebo si sa nebodaj povrchovo porezal, tento kamencový blok Ti pomôže, rany uzavrie a udrží tvoju kožu ochránenú aj dlho po tom, ako si sa holil.

Či sa Ti to páči alebo nie, nehody sú nechceným vedľajším produktom tradičného holenia. Prosto nevyhneš sa tomu a aj najskúsenejší majster má sem tam pred zrkadlom nejakú menšiu nehodu.

Najjednoduchšie riešenie našich otcov, bolo capnúť si na to kúsok toaleťáku, ale samozrejme nejaký ten čas budeš vyzerať ako čistý trt.

Môžeš to však vyriešiť elegantnejšie! Kamencový blok je prírodná cesta, ako takéto menšie hupsíky zvládnúť elegantne.

Jednoducho namočíš kamenec a jemne pomasíruješ svoje nie-až-tak smrteľné poranenia, čo zastaví kvapkanie či vytekanie tvojej životne dôležitej krvi. Nezabudni však, že to bude trošku štipkať, tak sa z toho nepoondi, veď koniec koncov, tento kamencový blok je určený len pre skutočných mužov.

Tehnične lastnosti

Krajina pôvodu
UK
CHVO1
1BN6
CHVO2
3BP8
CHVO3
4VS2
Použitie
Holenie
VO
A

Reviews

No reviews

Morda vam bo všeč tudi

Stranke ki so kupile ta izdelek so kupile tudi:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Stránka používa cookies. Viac sa o nich dočítate tu. Bez registrácie sú dáta anonymné, po registrácii máte plné právo s nimi manipulovať ako chcete.