Hey Joe! Štetka na holenie Silvertip jazvec

Hey Joe! Štetka na holenie Silvertip jazvec

Premium štetka na holenie od Hey Joe! je štetka vysokej kvality a jemnosti. Starostlivo ručne vyrobená z opracovaného vlákna Punta Plata. Tento syntetický vláknový vlas má mimoriadnu podobnosť s prírodným strieborným vlasom.

Description

Hey Joe! Štetka na holenie Silvertip jazvec

Premium kefka na holenie od HEY JOE! Je štetka vyrobená z vysokej kvality a jemnosti. Starostlivo ručne vyrobené a opracované z vlákna Punta Plata. Tento syntetický vláknový vlas má mimoriadnu podobnosť s prírodným strieborným vlasom.

 Medzi výhody štetky patrí šetrnosť pri holiacich produktoch, na rozdiel od iných štetiek na holenie, pretože syntetické vlákno neabsorbuje vodu. Jeho pružné a mimoriadne mäkké štetiny sú veľmi hygienické a jednoducho sa čistia.

Štetka z konských vlasov je navrhnutá s výškou štetín 24mm a bohatou hustotou, ktorá holiaci produkt šikovne napení. Poskytuje dokonalý zážitok z holenia aj vďaka jej elegantnej rukoväti zo slonovinovej lesklej živice, ktorá poskytuje protišmykové držanie a jej hliníkový základ s niklovou zliatinou jej dodáva výnimočnú váhovú rovnováhu.

Rozmer: 50 x 50 x 125 mm

Product Details

Country of origin
ES
bristles
synthetic
handle
resin
CHVO1
1BN0
CHVO2
1BP5
CHVO3
2VS0
The use
shaving

Reviews

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text