Bluebeards Revenge Doubloon štetka na...
Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie
Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie

Bluebeards Revenge Doubloon štetka na holenie

Skvelá a cenovo dostupná štetka na holenie ideálna pre začiatočníkov a na cesty. Najlepšie sa používa v kombinácii s krémom na holenie.

Description

Doubloon štetka na holenie

Skvelá lacná štetka, ideálna na mokré holenie alebo ako cestovná štetka. Najlepšie sa používa s Bluebeards Revenge krémom na holenie.

Mokré holenie zažíva obrodu. Tak odlož svoj elektrický strojček a zvoľ si radšej hladšie, čistejšie oholenie, ktoré Ti ponúknu len tradičné metódy. Prvý krok? Musíš si dať dohromady základné veci! Decentná štetka je úplná samozrejmosť a Doubloon štetka na holenie je jednoduchou cestou ako začať.

Pýši sa drevenou rúčkou s tradičným zlatým logom, diviačími štetinami a tak 10g úplnej spokojnosti, tak neváhaj, stačí už len pena či krém na holenie, nejaká decentná žiletka a môžeš v pohodičke začať!
 

Prečo vôbec štetku používať?

Lebo so štetkou máš fantastické holenie. Pomocou štetky nielen dokážeš vymrskať kvalitnejšiu a lepšiu penu z mydla alebo krému, dostať ho následne presne tam kde má byť, na korienok fúzu ale pomôže aj zdvihnúť jednotlive fúziky, čo poskytuje podstatne lepší záber a dovoľuje holiť aj pod lepším uhlom. Vďaka nej môžeš mať aj doma to najlepšie holenie a zamedziť tvorbe vrastajúcich vlasov či vyrážok po holení

Product Details

bristles
boar
handle
wood
CHVO1
1BN6
CHVO2
2BP5
CHVO3
3VS0
The use
shaving
VO
A

Reviews

No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text