Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie
Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie
Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie
Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie
Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie
Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie

Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie

Štartovacia súprava na mokré holenie obsahuje holiacu kefku RYTMO s čiernym vláknom a krémna holenie s Aloe Vera.

Description

Muhle 3 dielna štartovacia sada na holenie

Štartovacia sada na mokré holenie záhrňa :

MÜHLE Krém na holenie Aloe Vera - 75 mlKrém na holenie Aloe Vera sa vyznačuje ľahkou konzistenciou, krémovou penou a je praktická na cestovanie. Krémy na holenie firmy MÜHLE sú vyvinuté podľa vybraných receptov. Pripraví pokožku aj chĺpky brady či fúzov na precízne mokré holenie.

Mühle krém na holenie Aloe Vera je vhodný najmä pre citlivú pokožku, ale aj pre všetky ostatné typy pleti. Samotná látka sa získava z rastlín Aloe Vera v stredomorskej oblasti. Jeho špeciálne zložky, s veľmi vysokým obsahom hydratácie upokojujú pokožku na tvári a starajú sa o ňu počas holenia. Aloe Vera je známa už od staroveku. Má regeneračný a utišujúce účinok, ktoré po holení tvoja pleť potrebuje.

MÜHLE  Rytmo štetka s čierným vláknom 

Séria Rytmo je luxusom pre mokré holenie. Rad Rytmo zaujme pútavým nadčasovým dizajnom: kužeľová forma je prerušená výraznými líniami na chrómovanej základni. 

ŠTETINY ČIERNE VLÁKNA

Mühle vyvinul čisto vegánsku kvalitu špeciálne pre mokré holenie. Tmavé sfarbenie a mäkkosť syntetických vlákien do značnej miery pripomína prírodné vlasy jazvecov, pričom vlákna sú na končekoch trochu mäkšie. Syntetické vlákna majú vynikajúce a s vlasmi identické funkčné vlastnosti. Vlákna sú taktiež silnejšie a trvácnejšie. Niektorí užívatelia preferujú tento materiál nielen vďaka svojim vlastnostiam (vegánske), ale aj preto, že produkuje krémovú penu na holenie. 

VYSOKOKVALITNÁ TVRDENÁ ŽIVICA

Vysokokvalitná živica je syntetický materiál, ktorého povrch je spracovávaný a rafinovaný oddelene. Tento materiál je ideálny pre exkluzívne doplnky a písacie potreby, pretože umožňuje široké spektrum moderných a klasických vzorov v mnohých atraktívnych farbách. Úchyty štetín a žiletky sú vyrobené v pevnej estetickej forme. Každá časť je leštená v niekoľkých fázach, čo dodá povrchu jeho jedinečný lesk. Tento spôsob spracovania zabezpečí daným výrobkom krásu po mnoho rokov. Bez chrómu by svet prišiel o veľa svojho lesku. Tento povrch používaný pre naše príslušenstvo pre mokré holenie demonštruje svoje najlepšie vlastnosti: materiál je odolný proti korózii, je význačný veľmi dlhou životnosťou a má luxusný, lákavý lesk. V kontraste s ním krásne vynikajú farby a materiály použité na rukovätiach jednotlivých častí.Product Details

Country of origin
GER
warning
Avoid contact with eyes. Flush immediately with water. Keep out of reach of children. For outdoor use only
durability
12 months after opening
bristles
Black fibers
handle
resin
perfuming
With added perfume
fragrance
Aloe Vera

Reviews

No reviews

Available in Stores

Kúpite aj v barbershope
  1. One of One Barber Shop
    Švermová 38
    0915 267 098 Get Directions

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text