Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x 3 ml
Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x 3 ml
Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x 3 ml
Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x 3 ml
Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x 3 ml
Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x 3 ml

Hey Joe! Sada olejov na bradu 7x3 ml

Skvelá sada Hey Joe! olejov na bradu s rôznymi arómami. Vyskúšaj a nájdi si to svoje!

Description

Hey Joe! Absolute Pack Oleje na bradu

Exkluzívna sada 7 olejov na bradu, medzi ktorými nájdeš: No 1 Classic Joe, No 2 Red Mandarin, No 3 Acid Melon, No 4 Feel Wood, No 5 Sweet Chufa, No 6 Citric Forest a No 7 Fresh Mint. Vyrobené v Španielsku.

Návod na použitie:
Pred použitím si umy ruky a bradu. Pomocou pipety nanes zopár kvapiek oleja na svoje dlane a následne vmasíruj do brady a pokožky. Olej sa okamžite absorbuje.

Bez umelých farbív a konzervantov.

Objem balenia: 21 ml

No 1 Classic Joe - Olej na bradu

Hey Joe! No 1 Classic Joe je olej, ktorý vyživí pokožkou pod bradou bez toho, aby bola brada mastná. Má príjemnú vôňu dreva a levandule, ktorá bola v minulosti považovaná za vôňu elegancie. Obsahuje 4 prírodné oleje: jojobový olej, arganový olej, makadamový olej a levanduľový olej. Tento olej na bradu zjemní pokožku pod bradou a zabráni jej odumieraniu. Taktiež sa vďaka nemu bude brada ľahšie rozčesávať, pričom bude vyživená a žiarivá.

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate, Lavender oil, Linalool, Limonene

No 2 Red Mandarin - Olej na bradu

Hey Joe! No 2 Red Mandarin bradu zjemní a dodá jej príjemnú jemnú vôňu. Je tvorený štyrmi rastlinnými olejmi a obohatený o výťažky z mandarínok, takže po nich aj vonia. Vyživí bradu aj pokožkou pod ňou.

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate, Mandarin essential oils

No 3 Acid Melon - Olej na bradu

Hey Joe! No 3 Acid Melon má príjemnú ovocnú vôňu práve odkrojeného melónu. Bradu aj pokožku po ňou vyživuje pomocou jojobového, arganového a makadamového oleja.

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate, Melon perfume, Lichi notes

No 4 Feel Wood - Olej na bradu

Hey Joe! No 4 Feel Wood okrem základného jojobového, arganového a makadamového oleja obsahuje ešte oleje z cédrového a borievkového dreva. S týmto olejom si dopraješ perfektnú chlapskú vôňu lesa priamo na tvojej brade! Bradu aj pokožku pod ňou vyživí a zjemní.

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate, Cedar essential oil (Zedernholzöl), Juniper essential oil (Wacholderöl)

No 5 Sweet Chufa - Olej na bradu

Hey Joe! No 5 Sweet Chufa má sviežu citrusovo-škoricovú vôňu. Bradu aj pokožku vyživí pomocou jojobového, arganového, makadamového a mandľového oleja ako aj spomenutej škorice a citrónu.

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E / vitamine E), Extra virgin tigernut oil (Tigernuss, Erdmandel), Lemon essential oil (Zitronenöl), Cinnamon essential oil (Zimtöl)

No 6 Citric Forest - Olej na bradu

Hey Joe! No 6 Citric Forest má osviežujúcu vôňu citróna a borovice. Je vyrobený zo štyroch rastlinných olejov, ktoré tvoju bradu vyživia a dodajú jej lesk.

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate, Extra virgin tigernut oil, Lemon essential oil, Pine essential oil

No 7 Fresh Mint - Olej na bradu

Hey Joe! No 7 Fresh Mint tak ako predošlých 6 olejov bradu aj pokožku zjemní a vyživí. Obsahuje štyri rastlinné oleje a má sviežu vôňu borovice a mäty. 

INCI:
Jojoba oil, Argan oil, Macadamia oil, Tocopheryl Acetate, Extra virgin tigernut oil, Mint essential oil, Pine essential oil

Product Details

Country of origin
ES
warning
Avoid contact with eyes. Flush immediately with water. Keep out of reach of children. For outdoor use only
CHVO1
2BN0
CHVO2
3BP0
CHVO3
4VS0
The use
Chin and beard

Reviews

No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text