Mühle Traditional - strojček na žiletky

Mühle Traditional - strojček na žiletky

Klasický strojček na žiletky, vďaka ktorému bude holenie skvelým zážitkom.

material
Shaft comb

Description

Traditional - strojček na žiletky

Telo strojčeka

Vysokokvalitná živica je syntetický materiál, ktorého povrch je spracovávaný a rafinovaný oddelene. Tento materiál je ideálny pre exkluzívne doplnky a písacie potreby, pretože umožňuje široké spektrum moderných a klasických vzorov v mnohých atraktívnych farbách.

Úchyty štetín a žiletky sú vyrobené v pevnej estetickej forme. Každá časť je leštená v niekoľkých fázach, čo dodá povrchu jeho jedinečný lesk. Tento spôsob spracovania zabezpečí daným výrobkom krásu po mnoho rokov.

Bez chrómu by svet prišiel o veľa svojho lesku. Tento povrch používaný pre naše príslušenstvo pre mokré holenie demonštruje svoje najlepšie vlastnosti: materiál je odolný proti korózii, je význačný veľmi dlhou životnosťou a má luxusný, lákavý lesk. V kontraste s ním krásne vynikajú farby a materiály použité na rukovätiach jednotlivých častí.

Hlava strojčeka

Po mnoho generácií bola takáto žiletka považovaná za štýlovú klasiku, ktorá dokáže s precíznosťou oholiť aj okraje tváre. Pre mnohých je to žiletka par excellence. Aj pokiaľ otvorené ostrie môže spočiatku budiť rešpekt, po krátkom oboznámení sa s ňou si môžeš dopriať veľmi presné holenie s výborným výsledkom. Na rozdiel od moderných systémov, hlava tejto žiletky sa nehýbe. Ostrie sa vymieňa odskrutkovaním hlavy. Tieto žiletky je možné si dokúpiť priamo u nás. 

Limitovaná zlatá edícia

Medzi variantami nájdeš aj zlatý strojček na žiletky limitovaný na 999 vyrobených kusov. Strojček je po celej svojej ploche pozlátený pravým kvalitným zlatom.

Product Details

Country of origin
GER
8580000019230
858000028889

Reviews

No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text