Hey Joe! Priehľadný gél na holenie Fresh 1000 ml

Hey Joe! Priehľadný gél na holenie Fresh 1000 ml

Priehľadný gél na holenie vyrobil s láskou Hey Joe! Aby toho nebolo málo, postará sa nielen o precízne oholenie, ale poskytne ti aj prvú pomoc po holení, pri svrbení či dokonca poslúži ako kondicionér.

Description

Hey Joe! Priehľadný gél na holenie Fresh 1000 ml

Priesvitný gél na holenie vyrobil s láskou Hey Joe! Aby toho nebolo málo, nie len že sa postará o precízne oholenie, poskytne ti prvú pomoc aj po holení, pri svrbení či dokonca ako kondicionér.

 

Gél je určený na profilovanie brady, fúzov, bokov a krku. Jeho transparentný a nepenivý vzorec poskytuje precízne dokonalé oholenie. Vo svojej receptúre obsahuje aj Aloe Vera a Dexpanthenol (vitamín B5) , vďaka ktorým zjemňuje pokožku a chránia ju pred podráždením z holenia. Fresh gél na holenie obsahuje príjemnú vôňu mentolu a eukalyptu, ktorá je vhodná hlavne na teplé dni.

Gél od Hey Joe má receptúru, ktorá umožňuje gél používať na viacúčelové použitie :

-        Balzam proti svrbeniu. Keď začínajú rásť fúzy, má upokojujúce a  vlastnosti okamžite bojuje proti nepríjemnému svrbeniu.

 

-        Po oholení. Vďaka vysokému obsahu Aloe Vera má veľkú hydratačnú silu a podráždenú pokožku uzdravuje. Obsahuje  0% alkoholu a pomáha v boji proti páleniu po holení.

 

-        Kondicionér na fúzy. Pomáha baby fúzom na tvári a zároveň vyživí, zvláčňuje a odstraňujte suchú pokožku. Určite bude kamarát aj s tvojim obľúbeným olejom na fúzy. Olej použi po aplikácií gélu na holenie Hey Joe.

Product Details

Country of origin
ES
warning
Avoid contact with eyes. Flush immediately with water. Keep out of reach of children. For outdoor use only
durability
12 months after opening
volume
1 l
perfuming
With added perfume
CHVO1
3BN0
CHVO2
5BP2
CHVO3
5vs5
fragrance
eucalyptus
The use
Working sizes
shaving

Reviews

No reviews

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text