Reuzel 1+1 Ružová pomáda

Reuzel 1+1 Ružová pomáda

Reuzel Pink Heavy pomáda 113 g + 35 g za zvýhodnenú cenu! Akcia, ktorej podľahneš.

Popis

Reuzel Pink Heavy pomáda na vlasy 1 + 1

Pomáda na vlasy s olejovým základom a voskom, silne držiaca a jednoduchá na použitie s veľmi príjemnou vôňou jahôd, čerešní a jemným leskom ale môžeb pripomínať aj vôňu huba buba.  Pomáda na vlasoch nestvrdne a nevysušuje sa, môžeš vlasy doladiť do požadovaného štýlu kedykoľvek počas dňa.  Pomáda má nostalgický obal s typickým vyobrazením Reuzel prasaťa, ktoré je zviazané s 17. a 18. storočím, kedy sa tuk z prasiat skutočne používal na výrobu pomád. Reuzel po holandsky znamená masť. 

Po zelenom a červenom Reuzeli prichádza aj ružový variant, ktorý predstavuje silne držiacu pomádu perlovej farby. Ľahko sa s ňou pracuje a nie je problém ju začesať do vlasov. Obsahuje hlavne tradičné ingrediencie ako napríklad vazelínu, včelí vosk, mikrovosk alebo kremeň a živicu.

Ružový obal a jahodovo-čerešňová vôňa ti spočiatku asi neprídu dvakrát mužné, ale nedaj sa oklamať! Reuzel Pink Heavy pomáda silne drží vlasy a dámy jej vôňu ocenia!

Detaily produktu

Krajina pôvodu
NL
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Sila fixácie
Silná
Báza
Vodová
Parfumácia
S pridaným parfumom
Vôňa
Ovocná

Reviews

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text