Dapper Dan Mydlo "Sandalwood"
Dapper Dan Mydlo "Sandalwood"
Dapper Dan Mydlo "Sandalwood"
Dapper Dan Mydlo "Sandalwood"

Dapper Dan Mydlo "Sandalwood"

Pánske telové mydlo sivej farby so santalovou vôňou. Ručne balené vo vintage papierovom obale.

Popis

Dapper Dan Mydlo "Sandalwood" 100g

Telové mydlo s jemnou vôňou zabalené v nádhernom vintage obale. Vyrábané v Portugalsku tradičným výrobcom Ach. Brito od 1918.

Telové mydlo je klasické pánske mydlo tak, ako sa patrí: tvrdé s trvácou a jemnou vôňou, ktorú ženy zamilujú na pleti mužov. Ako telové mydlo dosahuje veľmi dobrý efekt. Spočiatku je ťažké s ním vytvoriť penu, pretože je tak trochu živicové a jemné. Ale po troche snahy sa tento pocit vyparí a pokožka ostane jemná bez akéhokoľvek pocitu mastnej pokožky.

Jemná vôňa santalového dreva len ťažko preniká balením, no prejaví sa pri používaní. Mydlo vonia diskrétne, netreba okolo seba čakať oblaky vône, predsalen sa bavíme o pánskom mydle.

Glycerín prítomný v telovom mydle podporuje elasticitu pokožky, zjemňuje ju a chráni pred dehydratáciou a podráždením. Nezvyčajnosťou tohto mydla je ale jeho farba: je sivé. To je výhoda hlavne pre gentlemanov s večne špinavými rukami od motocyklov či áut - pretože špina je viditeľná na bielom mydle, no na Don Draper mydle ju ani nepostrehnete. Taktiež namydlená voda bude zafarbená nasivo, ale bez problémov ju zmyjete čistou vodou. Tak zbytočne nešokuj svoju nežnejšiu polovičku. 

Mydlo je ručne balené vo vintage papierovom obale.

Detaily produktu

Krajina pôvodu
CZ
Varovanie
Vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri kontakte okamžite vypláchnite vodou. Držte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie
Trvanlivosť
12 mesiacov od otvorenia
Parfumácia
S pridaným parfumom
CHVO1
1BN0
CHVO2
1BP5
CHVO3
2VS0
Vôňa
Santálové drevo

Reviews

No reviews

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text